Szymon Krawczyk

ur. 2007-06-20 / schorzenie: autyzm dziecięcy

Szymek

Autystyczny wielbiciel wszystkiego co Autobusowe oraz najostrzejszych chrupków na świecie :).

Jest pogodnym wesołym chłopcem, jego radosny śmiech jest bardzo zaraźliwy :), lecz ma problem z komunikacją, ponieważ nie mówi (mamy nadzieje że w końcu zacznie). Komunikuje się ze światem piktogramami, gestami oraz komunikatorem Mówik. Najczęstszym komunikatem jest: Chce coś zjeść->>>> Ja chcę chrupki :). Największą frajdą dla niego to długa podroż autobusem lub autokarem. Kiedy z zajęć terapeutycznych odbiera nas tata samochodem jest bardzo nie zadowolony. Widać, że wygoda to nie wszystko :).

Szymek bardzo lubi swój pokoik, a w nim najbardziej trampolinę, która stoi pod oknem. Skacząc może obserwować co dzieje się na ulicy, za oknem min. jego ukochane autobusy. Mieszkamy na parterze, wiec dzięki Tym skokom w oknie zna go już każdy mieszkaniec naszej dzielnicy :).

Mama Beata

Apel

Jeżeli chcesz pomóc Szymonowi, przekazać darowiznę na Jego leczenie i rehabilitację lub pomóc w inny sposób, to skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci jak to zrobić. Szymon oprócz tego, że jest naszym Podopiecznym i korzysta z naszych programów fundacyjnych, należy również do grona podopiecznych Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, za pośrednictwem której możesz przekazać darowiznę pieniężną lub przekazać 1 % swojego podatku.Kliknij tutaj, aby przenieść się na stronę Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Dziękujemy w imieniu Szymona Krawczyka.

Galeria Szymona